אודותינו

קצת עלינו

במשך שנים, סיפקנו פתרונות תאורה לחברות מובילות במשק. על מנת להבטיח לך את האיכות הגבוהה בכל רכישה של גופי תאורה, אנו דואגים להתעדכן בחידושים החמים ביותר בעולם התאורה וללמוד אותם לעומק. כך, אנו מייעדים את הפתרונות החכמים ביותר לתאורה ביתית ולצרכי תעשייה כאחד.

יבואנית רשמית

Ledlink E.G. Ltd הינה יבואנית רשמית של חברות תאורה מובילות בסין, באיטליה ובטאיוואן. דרך חברות אלו, שהנן פורצות דרך בשוק העולמי, אנו מספקים פתרונות תאורה חכמים בהתאמה אישית. לאורך השנים, הובלנו חדשות בישראל וסיפקנו שלל גופי תאורה מתקדמים לצרכי העסק, הבית ואפילו לשלטי חוצות. דימור הוותיקה, לדוגמה, היא אחת מן החברות שאנו מספקים לה שירות בהצלחה וברציפות.

Li-Fi – נתונים במהירות האור

לאחר מעל עשור בו אנו מספקים לך את הפתרונות היעילים ביותר המגייסים את האור לצרכיך, Ledlink E.G. Ltd העמידה לרשותך כעת אמצעי מהפכני חדש.

על Wi-Fi כולנו שמענו, אך האם ידעת שכיום קיימת טכנולוגיה חכמה ועוצמתית יותר מגלי הרדיו להעברת נתונים? טכנולוגיית LIFI עושה בדיוק את זה ומאפשרת כיום להעביר נתונים באמצעות כוחו של האור. טכנולוגיית ה-Visible Light Communications (VLC) היא הדבר הבא בתחום העברת הנתונים ומאפשרת ליצור תשתיות חזקות, מהירות ויעילות יותר שתזניק את תחום ההייטק ומערכות רבות בישראל ובעולם.

Ledlink E.G. Ltd גאה לקחת חלק בחידוש המרגש הזה – ולהוביל אותו ברחבי ישראל. לצד מגוון פתרונות תאורה, מתאורת לד ועד מערכות גופי תאורה פורצות דרך, כעת אנו מציעים לעסקים בישראל לקחת חלק במהפכה ולשתף עמנו פעולה על מנת להכניס את הטכנולוגיה החשובה הזו לשימוש גם אצלם.

נשמח לשתף עמך פעולה

על מנת ללמוד עוד אודות טכנולוגיית Li-Fi ויתרונותיה, ועל מגוון פתרונות תאורה הזמינים לך דרכנו באיכות ללא תחרות, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באתר ולפתוח בשיתוף הפעולה שישנה את האופן בו מנוהלים נתונים בארגון שלך מן הקצה אל הקצה.

דילוג לתוכן